Ana Sayfa Trabzon Haber Kıyı emniyetinde Trabzon'lu Genel Müdür

Kıyı emniyetinde Trabzon'lu Genel Müdür

Resmi Gazete’de bakanlıklarda yapılan yeni atamalar yayınlandı. Atama yapılan Bakanlıklar ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığı oldu.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2017 Cumartesi 10:08
Kıyı emniyetinde Trabzon'lu Genel Müdür

Yayımlanan yazıya göre Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Kıyı Emniyeti Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Hızırreis Deniz tayin edildi. Hızırreis Deniz’in bir önceki görevi ise Deniz ve İçsular Düzenleme’de genel müdürlüktü.

Hızırreis Deniz kimdir?      

1963 Trabzon Beşikdüzü doğumlu olan Hızırreis Deniz 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Gemi Makinaları Mühendisi olarak mezun oldu. 

Türkiye Gemi Sanayi Pendik Tersanesi'nde mühendis olarak göreve başlayan Hızırreis Deniz, kontrol Mühendisliği ve danışmanlık yaptıktan sonra, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Bölge Müdürlüğü ve Kıyı Yapıları ve Tersaneler Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Diğer atamalar da şu şekilde oldu:Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyelik koltuğuna ise İsmet Topaca getirildi. Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığına Fatih Sarıkaya getirilirken, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koltuğuna Enver Akgül getirildi. Devlet Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Veysi Kurt’un yeni görevi Devlet Demir Yolları Taşımacılık Anonim Şirketi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığı oldu. Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına ise Prof. Dr. İlhan Kocaarslan atandı. Yayımlanan yazıda Karayolları Genel Müdürlüğü Antalya 13. Bölge Müdürünün Arif Çobanoğlu olduğu belirtilirken, Diyarbakır 9. Bölge Müdürlük görevi ise Şefik Solmaz oldu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yorulan Varsa...

Yorulan Varsa...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir