Ana Sayfa Siyaset Kasabanın şerifi yine aday

Kasabanın şerifi yine aday

Bıçakçıoğlu bırakmayacak

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2016 Salı 18:25
Kasabanın şerifi yine aday

BEŞİKDÜZÜ Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Ali Şükrü Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenen gecede konuştu. Hayatı boyunca Beşikdüzü’ne hizmeti amaçladığını kaydeden Bıçakçıoğlu “Gelecek seçimlerde ve ondan sonra yine başkan adayı olacağım.” dedi. 

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Beşikdüzüspor gecesinde, önümüzdeki dönem için tekrar aday olacak mı olmayacak mı tartışmalarına son noktayı koydu ve bomba gibi açıklamalarda bulundu. Ali Şükrü Bey Kültür Merkezi Aşiyan Düğün Salonu'nda düzenlenen gecede Belediye Başkanı Bıçakçıoğlu, "Beşikdüzü ilçemizde 21 Eylül tarihinde yaşanan sel felaketi bence kader değil, tedbirsizlik, dikkatsizlik ve ihmaldir. Yıllardır sorunları halının altına süpere süpüre bu noktaya gelindi. Bu felaketi önlememiz lazım. Sel felaketi 2012'de, daha önceki yıllarda da olmuştu. Biz göreve başladığımız ilk günde derhal denize yeni hatlar döşedik ama yetmedi. Yapılması gereken, şehir merkezinin içinden geçen derelerin üzerine tersip bentlerinin yapılmasıydı. İnşallah Ocak ayının 12'sinde Devlet Su İşleri 10 tanesini ihale edecek. O küçük göletleri yapacağız. Toplamda da 20 göleti yapacağız ve Beşikdüzü’nün bu makûs talihi gelecek yıllarda yaşamaması için ne gerekiyorsa yapacağız." dedi.

ÖLENE KADAR BELEDİYE BAŞKANI OLMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM

Bıçakçıoğlu konuşmasına şöyle devam etti: "Biz arkadaşlarımızla beraber göreve geldiğimizden bu yana yaklaşık 33 ay oldu. Gelirken hırsım vardı, heyecanım vardı, şevkim vardı, şunu şunu yaparız diye birtakım böyle 17 sene geriden uhdelerim vardı. Ama bugün geldiğim noktada, 30 Mart öncesi o bendeki şevk, heyecan, azim ve arzu inanın kat be kat arttı. Yani azalmamış artmış. Birileri, ben gün saydıkça diyorlar ki ‘Orhan Bıçakçıoğlu galiba bir dönem yapıp gidecek.’ Karar ettim. En az üç dönem daha belediye başkanıyım. Bu vatandaş beni seçerse bu Beşikdüzü'ne hayatımı vakfedeceğim. Allah bana ömür verirse ölene kadar belediye başkanı olmak için mücadele edeceğim. Çünkü bu Beşikdüzü'nün yapılması gereken o kadar çok şeyi var ki kimileri hayal dahi edemeyecek. Önümüzdeki hafta Fransa'nın Lyon kentine gideceğim. Bir sonraki ay İngiltere'ye gidiyorum. Beşikdüzü'ne kazandıracağım projeler var. Yapmak istediklerim var. Gelecek nesilleri kurtarmamız lazım. Çocuklarımızı, torunlarımızı yaşatmamız lazım. Beşikdüzü'nü yaşat ki Beşikdüzü'nde birileri yaşasın. Ben Beşikdüzü'nü çok seviyorum."

BIÇAKÇIOĞLU'NDAN SOYLU'YA DESTEK

 

Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, konuşmasının sonunda, “2016 yılı içerisinde bizi üzen birçok olaylar oldu. Birçok şehit verdik. Onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Yine bu memleketin evladı, bu dönem içerisinde bu ülkenin İçişleri Bakanlığına geldi. Gak diyenin kafasına vuruyor. Guk diyenin kulağından tutup içeri atıyor. Bu hareket devam ettiği sürece bu anarşiyi, bu terörü Sayın Bakan’ımız Süleyman Soylu bitirir. Umut ediyor ve diliyorum ki tüm bu olayların sonunu almak da Sayın Süleyman Soylu Bakanımıza nasip olacaktır." diye konuştu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz “İmam Hatiplere Olan İlgi Zorlamanın Değil, Gönül Bağının Eseridir”

“İmam Hatiplere Olan İlgi Zorlamanın Değil, Gönül Bağının Eseridir”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir