Ana Sayfa Siyaset Işıklar Belediye Başkanı Alişan Bayram Tepki gösterdi

Işıklar Belediye Başkanı Alişan Bayram Tepki gösterdi

MHP Işıklar Belediye Başkanı Alişan Bayram, partisinin faaliyetlerine davet edilmediğini söyledi.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2012 Salı 21:57
Işıklar Belediye Başkanı Alişan Bayram Tepki gösterdi

Geçtiğimiz günlerde Akçaabat’ta düzenlenen kahvaltılı toplantıya diğer belediye başkanları davet edilirken, Bayram’ın davet edilmemesi dikkat çekmişti. Bayram, dün yaptığı açıklamada, “Bana haber vermediler. Parti benim ama partililer beni dışlıyor”şeklinde şikayet etti.

MHP’li Işıklar Belediye Başkanı Alişan Bayram, kendi partisinin faaliyetlerine davet edilmediğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde Akçaabat’ta bir kahvaltı düzenleyen MHP Akçaabat İlçe Başkanlığı’nın organizasyonunda partili belediye başkanlarından Söğütlü Belediye Başkanı Metin Gedikli’yle, Şinik Belediye Başkanı Cemil Pehlevan’ın yer alıp, Işıklar Belediye Başkanı’nın yer almaması dikkat çekmişti. Bayram ise partinin etkinliklerine davet edilmediğine işaret ederken, mevcut ilçe yönetiminin kendisine karşı tavır koyduğunu iddia etti. Günebakış Gazetesi'nden Berkant Parlak'a konuşan Bayram, “Benim o kahvaltıdan haberim yok. Bize haber vermiyorlar. Onlar faaliyetlerini kendi aralarında sürdürüyorlar. Onlar bizim varlığımızdan, ilkelerimizden hoşnut değiller. Parti benim partim elbette ama oradaki insanlar bize hoşgörülü davranışta bulunmadıkları için şu an partide değiliz. Bizi bir tarafmış gibi görüyorlar ve işbirliğiyle bize karşı duruyorlar” dedi. MHP Akçaabat İlçe Başkanı Çınar ve parti teşkilatının Işıklar Beldesi’ne davet ettiğini söyleyen Bayram, ilçe başkanı Çınar’ın kendisine söz verdiği halde ziyareti gerçekleştirmediğini de ileri sürdü. 

Öte yandan kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP İlçe Başkanı Çınar, gazetecilerin sorduğu ‘Parti içi küskünlükler ne oldu?’ ve ‘Seçilmişbelediyelerinizden örnek verirken, Işıklar Belediyesi’nden neden hiç söz etmediniz?’ gibi sorulara “Partimizde herhangi bir sorun yok, küskünlük de söz konusu değil. İlçe kongresinde diğer aday olan Hüsnü Hoca benim okuldan hocamdır. Kendisiyle de istişarelerimizi sürdürüyoruz” demişti.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bahçeli'den 'Yeni Parti' açıklaması!

Bahçeli'den 'Yeni Parti' açıklaması!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir