Ana Sayfa Trabzonspor İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan olay sözler

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan olay sözler

İbrahim Hacıosmanoğlu uzun süreli sessizliğini bozdu, mali genel kurulda bomba açıklamalarda bulundu İşte eski başkanın en dikkat çeken sözleri...

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2016 Pazar 10:57
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan olay sözler

İbrahim Hacıosmanoğlu, mali genel kurulda şunları söyledi: 'Yaklaşık 1 yıldır Başkan Muharrem Usta ve yönetimi bütün faturaları bize çıkartıyor. Onlar dikenli bahçe devraldı, biz sanki gül bahçesi devraldık!'

"FETÖ bizi hedef aldı"

Biz geldiğimizde borç 200 milyon ama döndüremiyorduk çünkü tüm gelirler temlikliydi. Evet 400 milyon ile kulübü bıraktık ama gelirlerin yüzde 50’si kullanılabilir. n Kulübün ağabeyleri bizimle uğraştı, başarısız olmamız istendi. 8 ay konuşmadık, içimiz kabul etmediği halde sırf Trabzonspor’un menfaati için istemeyerek TFF’yi destekledik. İçerideki ihanet şebekesi yetmedi, Türkiye’yi çökertmek isteyen FETÖ bizi hedef aldı. Bizi tehdit ettiler. FET֒nün köpeği diyor ki, “Yarın bana basın yoluyla bırakacağının mesajını ver, yoksa rezil videonu yayınlayacağım”. İmza Fuat Avni. Blackjack oynarken Hollanda’da videomu yayınladır. Ben normalde son seçimde aday olmayacaktım, kaçtı gitti denmesin diye aday oldum.

"Öyle bir çete var ki orada..."

Hakkımız yendi, dönemin MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile görüştüm. Ben, “Aranızda FET֒nün köpekleri var” diyerek ağır hakaretler ediyorum. Bunları derken, Müftüoğlu’nun ses tonu değişiyor. Korktu sandım meğer adamlarına küfür ettiğim için, hocasına sövdüğüm için yüzü değişmiş. 50 bin ’ByLock’cunun içinde, ilk binin içinde Kuddusi Müftüoğlu var. Görevden alındı. Öyle bir çete var ki orada. Bu hakemlerin başı duruyor, kimse alamadı onu oradan. Çetenin başı Cüneyt Çakır’dır. Babasını FET֒den dolayı federasyondan attılar. Ama ondan korkuyorlar, öyle bir gücü var yani. 15 Temmuz akşamı istifasını vermiş deniyor. Sanki Fetoş haber gönderdi de istifa etti. 15 Temmuz akşamını mu buldu istifası!

"Cüneyt Çakır’ın organizasyonundan geliyor"

Hacıosmanoğlu, ‘Bizimle ilgili Trabzon’da hakemleri alıkoyduk’ diye dava açıyorlar. İtalya’da olduğu söylenen Avrupa Hakemler Federasyonu diye bir federasyon. Ne kurumsal bir kimliği var ne de yeri var. Bunları organize eden Türkiye’de rezil hakemlik yapan ama Avrupa’da FET֒nün lobisiyle önemli yerlere gelen Cüneyt Çakır’ın organizasyonundan geliyor”


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeni transfer Castillo

Yeni transfer Castillo

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir