Ana Sayfa Trabzon Haber Hayırsever kadınlardan hasta ve yaşlılar için cihaz yardımı

Hayırsever kadınlardan hasta ve yaşlılar için cihaz yardımı

Hayırsever kadınlardan hasta ve yaşlılar için Büyükşehir Belediyesine cihaz yardımı

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2017 Çarşamba 16:17
Hayırsever kadınlardan hasta ve yaşlılar için cihaz yardımı

Hayırsever kadınlar Muazzez Demiryürek ve Fatoş Özyurt; hasta, yaşlı, ihtiyaçlı ve engelli vatandaşlar için kullanılmak üzere içerisinde etejerli karyola, tekerlekli sandalye, elektrikli yaşlı kaldırma aracı, hasta bezi ve giyim malzemesi bulunan bir TIR dolusu yardım malzemesini Trabzon Büyükşehir Belediyesine teslim ettiler. Yardım malzemelerini teslim alarak hayırsever vatandaşları makamında ağırlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, faaliyetlerinden ötürü Demiryürek ve Özyurt’a teşekkür etti.

Muazzez Demiryürek’in Almanya’da gerçekleştirdiği çalışmalara Fatoş Özyurt’un Türkiye’den destek verdiğini ve bu çalışmaların sonunda bir TIR dolusu hiç kullanılmamış cihaz ve giysi yardımı toplandığını ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, “Bu çalışmalar insanlarımızın sosyal yaşamına ve toplum birlikteliğine ciddi bir destektir. Trabzon insan sevgisi ve medeniyetin şehridir. Sayın Muazzez Demiryürek ve Sayın Fatoş Özyurt bunu en güzel şekilde ortaya koymuşlardır. Birer hizmet gönüllüsü olarak, insanlarımızı hastalıklarında daha iyi yaşatmak, destek olmak amacıyla bir TIR dolusu cihaz ve yardım malzemesini Trabzon’umuza getirdiler. Hayırseverlerimize bu çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum. Yurt dışı (Almanya) ve yurt içinden toplayıp Belediyemize teslim ettikleri yardım malzemeleri gerçekten ihtiyacı olan vatandaşlarımıza en güzel şekilde ulaştırılacaktır” diye konuştu.

Hayırsever Muazzez Demiryürek ise Büyükşehir Belediyesinin sosyal belediyecilikte çok iyi bir örnek olduğunu ifade ederken, “Belediyemizin mağdur durumdaki vatandaşlara en iyi şekilde ulaşacağını biliyoruz. İnşallah faaliyetlerimize bundan sonra da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.Loading...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Anneler bildiri dağıttı

Anneler bildiri dağıttı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir