Ana Sayfa İlanlar Hakmar Aktüel Ürünlerinde yeni indirimler

Hakmar Aktüel Ürünlerinde yeni indirimler

Hakmar Aktüel Ürünlerinde yeni indirimler

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2016 Cumartesi 09:56
Hakmar Aktüel Ürünlerinde yeni indirimler

Türkiye’de alternatif süpermarketlerin öncüsü Hakmar hakkında sizlere detaylarıyla bilgi vereceğiz bugün. Hakmar aktüel ve Hakmar broşürü hakkında bilmek istediğiniz birçok şey de bu yazıda olacak. Kısa sürede İstanbul’daki şube sayısını katlayarak diğer şehirlere de açılan Hakmar, bugün marketçilik sektöründe önemli bir konuma sahip. Dilerseniz şimdi Hakmar alışveriş merkezlerinin detaylarına ve Hakmar indirim dönemlerine bir bakalım.

İstanbul Pendik merkezli olarak 1997 yılında kurulan Hakmar Mağazacılık, 23 şube ile kısa sürede çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Bugün 15 binden fazla ürün çeşitliliğine sahip olan Hakmar, bu süre zarfında müşterilerinden de olumlu dönüşler aldı. Hakmar indirim dönemleri ile de insanların kalbinde taht kurdu. Alışveriş için Hakmar’ın yolunu tutan binlerce insan uygun fiyata alışveriş deneyimini yaşadı dersek yalan olmaz.

Süpermarketçiliğin perakende sektörü ile birlikte büyümesini sağlayan Hakmar, Türkiye’nin en güvenilir firmalarından birisi oldu. Hakmar indirim dönemleri ile de müşterilerini memnun ediyor. Hakmar Mağazacılık broşürü ile müşterilerine indirim dönemlerini çok daha önceden haber veriyor. ‘Güncel insert’ olarak duyrulan Hakmar broşürü ile birçok kişi daha ürün markete gelmeden haberdar oluyor ve ucuz bir fiyata alışveriş yapmanın yolunu buluyor.

Bir ayda 3 kez indirim dönemi bulunan Hakmar’da genellikle her ayın 15’inde, 22’sinde ve 29’unda indirimler yapılıyor. 62 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de bu sektörde bulunan Hakmar, indirim dönemlerinde dolup taşıyor. Hakmar Gıda ve Hakmar Mağazacılık olarak iki ana kola ayrılan Hakmar, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da faaliyet göstermeye devam ediyor.

Hakmar indirim dönemlerini ve Hakmar faaliyetlerini detaylandırdıktan sonra bugün sizlere Hakmar ile ilgili bilmeniz gereken bir siteyi duyuracağız. Market indirimlerini erken öğrenen ucuz alışverişte bir adım öne geçiyor bildiğiniz gibi. Zamanında öğrendiğiniz indirimler ile kısa sürede mağazanın ya da süpermarketin yolunu tutabilir ve daha tasarruflu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bu anlamda Hakmar indirimlerini öğreneceğiniz çok kaliteli bir site yayın hayatına başladı. Market indirimleri konusunda alanında bir numara olma yolunda ilerleyen, Hakmar indirim ve Hakmar aktüel kampanyalarından anında haberdar olmanızı sağlayacak sitenin adını ise aktüelbrosur olarak açıklayalım. Bu siteyi takip ederek Hakmar indirim fırsatlarına en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir