Ana Sayfa Trabzon Haber Çarşıbaşı’na kadın eli değecek

Çarşıbaşı’na kadın eli değecek

ÇARŞIBAŞI Kaymakamlığına atanan Zerrin Çay Beşikçi, ilçeye gelerek görevine başladı.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2017 Cuma 14:20
Çarşıbaşı’na kadın eli değecek

ÇARŞIBAŞI Kaymakamlığına atanan Zerrin Çay Beşikçi, ilçeye gelerek görevine başladı. Trabzonda halen görevde olan tek kadın kaymakam Beşikçi, Çarşıbaşı güzel ve gelişmeye müsait bir yerleşim birimi. El birliği ile güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz” dedi. 

İÇİŞLERİ Bakanlığının son kararnamesi ile Çarşıbaşı Kaymakamlığına atanan Zerrin Çay Beşikçi, ilçeye gelerek görevine başladı. Trabzonda halen görevde olan tek kadın kaymakam Beşikçi, Çarşıbaşı güzel ve gelişmeye müsait bir yerleşim birimi. El birliği ile güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. dedi.

Çarşıbaşının ilk kadın kaymakamı olan Zerrin Çay Beşikçi, görevine başladı. Görevine başlar başlamaz ilçeyle ilgili bilgiler toplayan Kaymakam Beşikçi, ziyaretçilerini de kabul etmeye başladı.

 

Çarşıbaşında güzel hizmetler yapacağına inandığını belirten Kaymakam Beşikçi, Çarşıbaşı güzel ve gelişmeye müsait bir yerleşim birimi. Balıkçılığı ve yöresel keşan dokumalarıyla ünlenmiş bir ilçe. Yavuz Grup Yolu, fakülte binası ve turizm gibi konularda güç birliği yaparsak bu ilçe hedefine ulaşıp, kalkınma ve gelişme anlamında önemli bir mesafe alacaktır.  Elbirliği ile güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. dedi. Kaymakam Beşikçinin kaymakam olan eşi Murat Beşikçi de Şalpazarı Kaymakamlığındaki görevine başladı. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Efsaneler hükümlülerle buluşuyor

Efsaneler hükümlülerle buluşuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir