Ana Sayfa Trabzon Haber ByLock’unu kim yükledi?

ByLock’unu kim yükledi?

Telefonunda ByLock çıkan Mihriban, basın açıklamasında “FETÖ’cü değilim.” Dedi

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2017 Perşembe 12:55
ByLock’unu kim yükledi?

Telefonunda ByLock çıkan Mihriban, basın açıklamasında FETÖcü değilim. Dedi

FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadele kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesinde (KTÜ) ByLock kullandığı gerekçesiyle açığa alınan Mihriban Yıldırım basın açıklaması yaptı. Yıldırıma KESK ve Türk Tabipler Birliği Trabzon Şube Başkanı Dr. Ahmet Rıza Güner de destek verdi. KTÜ Tıp Fakültesi önünde sendika üyeleriyle birlikte basın açıklaması yapan Mihriban Yıldırım daha önce yalanladığı haberimiz iddianameyi görünce yalanlayamadı. Yıldırım bu kez  Gazete sanki yargı makamıymış gibi haber yapıyor.dedi.  

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadele kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesinde (KTÜ) ByLock kullandığı gerekçesiyle açığa alınan Mihriban Yıldırım basın açıklaması yaptı. Yıldırıma KESK ve Türkiye Tabipler Birliği Trabzon Şube Başkanıda destek verdi. KTÜ Tıp Fakültesi önünde basın açıklaması gerçekleştiren sendika üyeleri ve Mihriban Yıldırım Günebakış gazetesinin savcılık tarafından hazırlanan iddianameyle ilgili haberini yalanladı. KESK Trabzon Şube Başkanı Muhammet İkinci Somut bilgi, belge ve delillere dayanmayan; evrensel hukuk kuralları dikkate alınmadan ve şeffaf bir soruşturma süreci işletilmeden yapılan açığa alınmalar ülkenin içinde bulunduğu kaosu derinleştirmekten başka sonuç vermemektedir. Trabzonda KESK/SES ve TTB üyesi KTÜde asistanlık yapan Mihriban Yıldırım hakkında cemaate üye olduğu iddiasıyla soruşturma açılmıştır. Dr. Mihriban hiçbir hukukî ve maddî delil ortaya konmadan KHKlarla birçok kamu görevlisiyle birlikte görevden ihraç edilmiştir. diye konuştu.

HABERİ YOKMUŞ!

İkincinin ardından konuşan Mihriban Yıldırım, günebakış gazetesinin yaptığı haberleri kendini hedef gösterme olarak değerlendirip savcılık iddianamesini yalanladı. Yıldırım Ben FETÖ ile mücadele kapsamında çıkan ilk Kanun Hükmünde Kararname ile görevimden ihraç edildim. İlk ihraç edildiğimde hiçbir gerekçe bilmiyordum. Daha sonra hakkımda ByLockla ilgili iddiaları öğrendim. dedi.

ÜZERİNDEKİ PİSLİKLERİ GÜNEBAKIŞA ATTI

Yıldırım Daha sonra Trabzonda yayın yapan Günebakış gazetesi hakkımda sanki yargı makamıymış gibi benim ByLockçu olduğuma hükmetmiş ve Dr. Mihriban ByLockçu diye haber yapmış daha sonra Dr. Mihriban doktor değil örgüt üyesi diye bir haber yapmış. diye konuştu.

EVET, DR. MİHRİBAN ÖRGÜT ÜYESİ...

 

Etrafında bulunan arkadaşlarını gösteren Mihriban Yıldırım, Evet, Dr. Mihriban örgüt üyesi Örgütünün temsilcileri burada. Bizim ne yapıp ne söylediğimiz bugüne kadar gayet net. Biz bu ülkede eşitlik, laiklik, demokrasi mücadelesi veriyoruz.  İktidarın ve kalemşörlerin derdi de bizim savunduğumuz bu değerlerledir. Bir an önce bu şehrin ilerici, demokratik, laik kişilerini hedef göstermekten vazgeçsinler. Önce kendi üzerindeki pislikleri temizlemekle uğraşsınlar. ifadelerini kullandı.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Trabzon'da Kaza ucuz atlatıldı

Trabzon'da Kaza ucuz atlatıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir