Ana Sayfa Eğitim Avrasya Üniversitesi mezuniyet töreni yapıldı

Avrasya Üniversitesi mezuniyet töreni yapıldı

Avrasya Üniversitesi 2015-2016 akademik yılı mezuniyet töreni yapıldı.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2016 Cumartesi 19:00
Avrasya Üniversitesi mezuniyet töreni yapıldı

Yomra Spor Salonu’nda düzenlenen törene Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Muhammet Balta, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevri Gümrükçüoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile protokol üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.


Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Ömer Yıldız, 2010 yılında açılan üniversitenin kısa sürede büyük gelişme gösterdiğini ve önümüzdeki yıl 10 bin öğrenci sayısına ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “Üniversitemizin kurulmasında büyük katkıları olan sayın bakanımız Süleyman Soylu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Suat Hacısalihoğlu başta olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ise, “Bugün burada gördüğüm tablo beni çok mutlu etti, Türkiye’nin yarınlarının ne kadar güçlü ve emin ellerde olduğuna bir kez daha inandırdı” diye konuştu. Soylu daha sonra okul birincisi Tansu Erayhan’a plaket ve ödülünü verdi.


Okulda dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından diplomaları ve çeşitli hediyeler verildi. TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da Doç Dr. Muharrem Aliyev’e Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Özel Ödülü’nü takdim etti.


Lisan programında 2, ön lisans programlarında 3. mezunlarını Avrasya Üniversitesi’nden 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda bin 700 öğrencinin mezun olduğu belirtildi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir